Odtwórz film
profesjonalne wyposażenie gastronomii

Klimatyzacja i wentylacja

Jedną z głównych gałęzi naszej działalności są usługi związane z projektowaniem i wykonywaniem profesjonalnych systemów klimatyzacji i wentylacji.

Wentylacja

Systemy wentylacyjne są odpowiedzialne za dobra jakość powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Systemy te są oparte na wymianie powietrza wewnątrz budynków, przy czym przy ich projektowaniu należy uwzględnić charakter i architekturę danego obiektu.

Wykonujemy wentylacje następujących rodzajów:

  • wentylacje mechaniczne
  • wentylacje grawitacyjne,
  • odciągi technologiczne od maszyn i urządzeń,
  • okapy wentylacyjne

Klimatyzacja

Aby w danym pomieszczeniu zapewnić odpowiednią jakość powietrza z uwzględnieniem takich czynników jak jego temperatura czy wilgotność, niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz obiektów, niezbędne jest zastosowanie systemów klimatyzacji.

W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze rozwiązania znanych producentów urządzeń klimatyzacyjnych. Dzięki ścisłej współpracy z dostawcami tych urządzeń możemy zaoferować je Państwu w atrakcyjnych cenach.

Oferujemy również kompleksowy zestaw usług z zakresu projektowania oraz instalacji systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz rozwiejemy wątpliwości. Pamiętaj, jeżeli chcesz być zadowolony z funkcjonowania Twojego przyszłego systemu klimatyzacyjnego lub wentylacyjnego, musisz szczególną uwagę zwrócić na dobór właściwych urządzeń do obiektu, w którym chcesz go zastosować. Korzystając z naszego doświadczenia, będziesz miał gwarancję że rozwiązanie, które dla Ciebie wybierzemy będzie optymalnie funkcjonować przez długie lata.
ładowanie

do_gory