Odtwórz film
profesjonalne wyposażenie gastronomii

O firmie

Firmą Culina oferuje kompleksowe wyposażenie gastronomi. Świadczymy również profesjonalne usługi doradcze i wykonawcze, związane z wyposażeniem sektora gastronomicznego. Zajmujemy się również importem oraz eksportem urządzeń gastronomicznych najlepszych  krajowych i zagranicznych producentów.

Jak działamy?

Nasze usługi pokrywają w całości potrzeby naszych klientów. Współpracę zawsze rozpoczynamy od etapu zaprojektowania zaplecza gastronomicznego, które będzie spełniać wszystkie obowiązujące polskie i europejskie przepisy i standardy.

Kolejnymi etapami współpracy są:

  • dobór urządzeń z uwzględnieniem potrzeb i wymagań klienta
  • profesjonalny montaż urządzeń gastronomicznych
  • szkolenia personelu z zakresu obsługi

Szczególną wagę przykładamy do optymalnego wykorzystania i zagospodarowania powierzchni gastronomicznej. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży i długiej listy realizacji zawsze się nam to udaje.

Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi!

Nigdy nie popadamy w rutynę, dlatego nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.

Wszystkich naszych stałych oraz przyszłych klientów, zapraszamy do siedziby w Nowym Sączu, znajdującej się nieopodal galerii handlowej Sandecja. Na bezpośrednim spotkaniu, będziecie mogli Państwo przedstawić najlepiej swoje indywidualne wymagania i potrzeby.

Zmieniamy się dla Ciebie

Aby jak najlepiej dostosować się do wymagań i potrzeb naszych klientów, stale wprowadzamy nowości w naszej ofercie produktowej i usługowej. Ale to nie wszystko. Chcemy również, aby nie mieli Państwo problemu z identyfikacją naszej firmy, jako tej świadczącej wysokiej jakości usługi, dlatego zmieniamy nazwę z Invest Horeca Bistro na Culina.

invest-horeca-bistro-culina-wyposazenie-gastronomii

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu z nami. Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i zaproponujemy najlepiej dostosowane rozwiązanie do indywidualnych potrzeb.
ładowanie

do_gory